Gruppträning

Välkommen att prova på något av alla våra pass i vårt alltid breda utbud. Allt från funktionell träning, dans, cykel och yoga till vattenaktiviteter. Hit kan du komma som helt ny eller redan van grupptränare.

Gruppträningsschema 31/08 - 20/12

 

Måndag

Skriv tabellbeskrivning här

Från

Till

Pass

Tid

Plats

Passledare

11:00

11:45

Seniorträning

45 min

Gymmet

Anton

11:00

11:45

Vattengympa

45 min

Mellanbassängen

Angelica

12:00

12:45

Vattengympa

45 min

Mellanbassängen

Angelica

17:30

18:30

WOD

60 min

Boxen

Erika N

17:45

18:45

Bodypump

60 min

Stora salen

Christoffer

18:45

19:30

Cykel

45 min

Lilla salen

Ida

18:45

19:45

WOD

60 min

Boxen

Anton

18:55

19:25

Tabata

30 min

Stora salen

Erika N

19:30

20:30

Vattengympa

60 min

Stora bassängen

Agnes

19:45

21:00

Yoga

75 min

Stora salen

Ida

Tisdag

Skriv tabellbeskrivning här

Från

Till

Pass

Tid

Plats

Passledare

11:00

11:45

Seniorträning

45 min

Gymmet

Anton

11:30

12:15

Mammaträning

45 min

Stora salen

Angelica

11:00

11:45

Vattengympa

45 min

Stora bassängen

Ann

12:00

12:45

WOD

45 min

Boxen

Anton

12:00

12:45

Cykel

45 min

Lilla salen

Ann

17:30

18:25

Funktional moves

55 min

Stora sale

Ann

17:30

18:30

WOD

60 min

Boxen

Anton

18:35

19:05

Grit

30 min

Stora salen

Christoffer

18:45

19:45

WOD

60 min

Boxen

Anton

19:15

20:15

Bodybalans

60 min

Stora salen

Eva

Onsdag

Skriv tabellbeskrivning här

Från

Till

Pass

Tid

Plats

Passledare

10:15

11:00

Gympa

45 min

Stora salen

Ann

11:15

11:45

Qigong

30 min

Stora salen

Ann

12:00

12:45

Vattengympa

45 min

Stora bassäng

Ann

17:30

18:00

Tabata

30 min

Stora salen

Eva

17:30

18:30

WOD

60 min

Boxen

Anton

18:05

18:50

Cykel

45 min

Lillla salen

Eva

18:30

19:30

Vattengympa

60 min

Mellanbassäng

Erika S

18:05

19:00

Zumba

55 min

Stora salen

Marie

19:05

19:35

Cxworx

30 min

Stora salen

Liselotte

18:45

19:45

WOD

60 min

Boxen

Felicia

19:45

21:00

Yoga

75 min

Stora salen

Liselotte

Torsdag

Skriv tabellbeskrivning här

Från

Till

Pass

Tid

Plats

Passledare

11:00

11:45

Seniorträning

45 min

Gymmet

Anton

12:00

12:45

WOD

45 min

Boxen

Anton

12:00

12:45

Vattengympa

45 min

Stora bassäng

Eva-Britt

17:30

18:30

WOD

60 min

Boxen

Anton

17:30

18:00

Core

30 min

Stora salen

Lotta

18:05

18:50

Step

45 min

Stora salen

Lotta

19:00

19:30

Grit

30 min

Stora salen

Erika N

18:45

19:45

WOD

60 min

Boxen

Ulf

Fredag

Skriv tabellbeskrivning här

Från

Till

Pass

Tid

Plats

Passlefare

07:00

07:45

Vattengympa

45 min

Mellanbassäng

Erika S

07:00

07:45

WOD

45 min

Boxen

Anton

12:00

12:45

WOD

45 min

Boxen

Anton

12:00

12:45

Cykel

45 min

Lilla salen

Sara

Lördag

Skriv tabellbeskrivning här

Från

Till

Pass

Tid

Plats

Passledare

10:15

11:15

Team WOD

60 min

Boxen

Felicia

Söndag

Skriv tabellbeskrivning här

Från

Till

Pass

Tid

Plats

Passledare

10:15

11:00

Rörelseglädje för barn 3-4 år (endast ojämna veckor)

45 min


Anna

10:15

11:15

Vattengympa

60 min

Stora bassäng

Agnes/Emmie


* Med reservation för förändring och högtider

Publicerad: 2020-08-27

Medborgarservice